Sinner visszaüt, és most ő diktál

Sinner hétfőtől visszaelőzi Alcarazt, aki így ismét megtapasztalhatja, milyen az élet „a második helyen”.

Jannik Sinner újra világelső – mert miért is ne lenne az. Az olasz teniszgép Párizsban úgy nyerte meg a tornát, hogy közben egyetlen szettet sem vesztett, csak valószínűleg pár hajszálat, amikor a tie-breakben 7–4-re lezárta a döntőt.

Felix Auger-Aliassime próbálta feltartóztatni, de nagyjából annyi esélye volt, mint egy pizzafutárnak a Forma–1-es rajtrácson. Sinner hétfőtől visszaelőzi Alcarazt, aki így ismét megtapasztalhatja, milyen az élet „a második helyen”, ami valószínűleg még így is fényévekkel jobb, mint bárki másnak a bolygón.

Az olasz sorozatban ötödik ATP 1000-es trófeáját húzta be, mindezt szettveszteség nélkül – ami annyira ritka, mint egy esernyős nap Wimbledonban.

fotó: instagram.com/janniksin/