Paks: kétszer is megkérdezték, hogy akarják-e a három pontot – kétszer igent mondtak

A Paks veretlenül vezet a labdarúgó Fizz Ligában.

A Paks a szokásos forgatókönyvet követte: előbb hátrányba kerültek, hogy aztán a hajrában kicsit megszorongassák a szíveket és végül behúzzák a meccset.

A Puskás Akadémia ezúttal is mindent megtett, hogy a bajnokság legpechesebb csapatának címét kiérdemelje: Lukács ziccereket puskázott el (név kötelez), majd Németh szépségdíjas gólját sem sikerült három pontra váltani. Gyurkits előbb villant egyenlítésnél, majd bevágta a büntetőt is – Szappanos pedig hiába repkedett, Windecker találatát már ő sem húzta ki a hálóból.

A vége 3–2, a Paks veretlenül vezet, Böde Dániel pedig 511. meccsén már csak mosolyogva legyintett: „Fiúk, ezt így kell, de legközelebb ne hagyjatok ennyit izgulni.”

fotó: facebook.com/paksifcofficialsite