Elindult a nevezés a Socca Nemzeti Bajnokság I. osztályába, ahol az ország legjobb csapatai csapnak össze a dicsőségért és a nemzetközi lehetőségért. Már tíz csapat jelezte részvételét, de maximum tizenhat nevezést fogadnak el, így érdemes mielőbb biztosítani a helyeteket. A nevezési határidő szeptember 30., ne hagyjátok az utolsó pillanatra!
Ez a bajnokság adja a legnagyobb esélyt a kijutásra a 2026-os krétai Socca Bajnokok Ligájára, hiszen a négy magyar helyből három az SNB1-ben dől el. Az első három helyezett automatikusan kvalifikálja magát, így a nemzetközi porondra vezető út innen indul.
A tét hatalmas: összesen 3,5 millió forint díjazás, öt helyszín, tizenöt forduló, valamint a socca-válogatott közeg és rengeteg értékes lehetőség várja a csapatokat.
Ne maradjatok ki az ország legnívósabb socca-bajnokságából! Használjátok ki az időt, nevezzetek most, és bizonyítsátok, hogy a legjobbak közé tartoztok!
Nevezni itt lehet: nevezes@soccahungary.hu
Bővebb infók: www.soccahungary.hu
(Koszti Olivér)
fotó: Instagram.com/socca_hun



