Fradi-Mumus 2-2

Izgalmas rangadón ikszelt a Fradi és a Paks a labdarúgó Fizz Ligában.

A Groupama Arénában vasárnap este minden volt, amiért szeretjük (vagy utáljuk) a magyar focit: dráma, hiszti, vérnyomás és VAR”! A Ferencváros 2–2-re végzett a Pakssal, és a meccs után valószínűleg mindkét kispadon ugyanazt gondolják: „Ezt még meg kellett volna nyerni.”

Varga Barnabás 100. tétmeccsét stílusosan ünnepelte – góllal, ahogy az ilyenkor illik. A Paks viszont továbbra sem hajlandó kikapni senkitől (az FTC-től pláne nem): Pető és a 93. percben tizenegyesből beköszönő Windecker gondoskodott róla, hogy a tolnaiak veretlenségi sorozata tizenegyre nyúljon.

A Fradi a Genk elleni Európa-liga-diadal után most kissé kijózanodott: Yusuf elől elfogyott a lendület, Pesic hiába hitt a győzelemben, Tóth Alex pedig az utolsó percekben arcon csapta az ellenfelet – a VAR meg nem hagyta szó nélkül. Pedig akkor a lefújást várva, Kubatov Gábor minden bizonnyal fejben már fogalmazta, hogy milyen frappánsan oda fog mondani a közösségi oldalára feltöltendő videójában Bognár Györgynek, de a végeredmény: 2–2, a Paks továbbra is bajnoki mumus a Fradi számára.

fotó: facebook.com/paksifcofficialsite