Debreceni dráma: az osztrákok a küszöbön, mi meg az idegösszeomlás határán

Marozsán után Fucsovics is kikapott, így az osztrákok 2-0-ra vezetnek.

A magyar Davis Kupa-csapat pénteken bemutatta, hogyan kell szívrohamközeli élményt adni a Főnix Csarnok közönségének – csak épp a végén nem volt happy end.

Marozsán után Fucsovics is kikapott, így az osztrákok 2-0-ra vezetnek, és már csak egy párosmeccs választja el őket attól, hogy Bolognában ünnepelhessenek. Fucsovics mindent megtett, volt itt brék, visszabrék, ápolás, közönség extázis és három meccslabda – csak a győzelem hiányzott a menüből. Neumayer, a “névtelen” 173. helyezett, élete meccsét játszotta, és végül elcsente a show-t a hazai kedvenctől.

Fucsovics szerint „borult a papírforma” – mi meg csak reménykedünk, hogy szombaton a párosban a magyarok borítják vissza, különben a végén még az osztrákok köszönik meg a vendéglátást, és mi maradunk a szalonnás lángossal meg a keserű szájízzel.

fotó: facebook.com/fucsovics