Böde ezúttal sem viccelt

Győzött a Paks, a Puskás és a DVTK.

Pakson ismét megmozdult a föld: Böde Dániel gondolt egyet, és lőtt kettőt. A veterán csatár olyan természetességgel intézte el az MTK-t, mintha csak egy edzés utáni kapura lövöldözést vállalt volna be. A vége 3–1 lett.

Közben Diósgyőrben is volt ok mosolyra: Elton Acolatse megint duplázott, immár hetedik góljánál tart – ennyit a „majd belelendül” típusú játékosokról. Nyíregyházánál viszont a lendület továbbra is a „majd egyszer” kategóriába tartozik.

Debrecenben a Puskás Akadémia folytatta idegenbeli zen buddhista nyugalommal előadott pontszerző túráját. Szeptember óta nem kaptak ki vendégként, most Nagy Zsolt 35-szörös válogatott eleganciával döntötte el a meccset. A Loki próbálkozott, de a varázslat nem jött – valószínűleg más pályán játszották.

Eredmények:
Diósgyőri VTK–Nyíregyháza Spartacus 2–0
Debreceni VSC–Puskás Akadémia 0–1
Paksi FC–MTK Budapest 3–1

fotó: paksifc.hu