Úgy tűnik, a Barca és a Camp Nou újra hosszú távú távkapcsolatban marad. Hiába kérvényezték, a városi tanács továbbra sem engedi vissza a csapatot a felújítás alatt álló stadionba, mert – kapaszkodjunk – még mindig nem elég biztonságos. Pedig a srácok a 27 ezres mini-Camp Nouval is beérték volna, de marad az Olimpiai Stadion, ahol két idényen át játszottak – és ahol a gyep mostanra végre kinőtte a koncert utáni másnaposságát.
A Valenciát még a Johan Cruyff Stadionban fogadták hatezer néző előtt, most vasárnap jön a Real Sociedad, szintén albérletben. A PSG elleni BL-rangadóra is Montjuic várja a katalánokat, mert Barcelona város csak akkor mond igent, ha minden csavar a helyére kerül. Ha így megy tovább, a felújított Camp Nouba előbb jutnak be a turisták szelfizni, mint Lewandowskiék gólt lőni.



